Menü

KURUMSAL

1973 yılından beri ticaretin içerisinde yer alan firma sahipleri edindikleri tecrübeleri yeni bir sektöre taşımak üzere MADSER ( ) şirketini kurmuşlardır.


Sektörel çeşitlilik ve çalışma alanlarını zaman içerisinde daha da artırmayı planlayan firmamız gerek hizmet noktasında gerekse de ürün gamı bakımından hedeflenen noktaya emin adımlarla ilerlemektedir.


Hedef ise; en kısa süre içerisin de geçmiş tecrübelerden sağlanan kazanımları da süreç içerisine katarak, teknolojinin verdiği imkanları da kullanarak sektörün öncü firmaları arasına girebilmektir.

MİSYONUMUZ

  • Modern ve konforlu bir ortamda, sürekli aynı kalitede ve ölçüde, aynı standartta, kesintisiz ve gecikmesiz ürün temin anlayışımızdan asla taviz vermemek.

 

  • Her zaman bir adım önde olmak ve müşterilerimize hızlı, kaliteli hizmet yaratmak misyonuyla hareket eden MADSER sektörün ihtiyaç duyduğu tüm yenilikleri müşterilerine sunmaktadır.

 

  •  Yenilik, değişime inanç ve hizmet anlayışı; düşünce ve teknolojiyle birleşince kalite ve memnuniyeti de beraberinde getirecektir.

 

VİZYONUMUZ

  • Ticarette ki geçmiş tecrübelerden sağlanan edimlerle en kısa süre içerisin de sağlanan bilgi ve birikimle; kendi sektöründe Türkiye’nin ve Dünya’nın dinamik ve büyüyen markalarının lokomotifi olmak.

 

  •  Müşterimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusun da maksimum stok, üstün kalite ve en hızlı hizmet kurallarını en üst seviyeye çıkarmayı kendine ilke edinmiştir.

 

  • Çevre anlayışımız, çalışma prensiplerimize tamamıyla uymakta olup, sunulan mal ve hizmetler günün çevre standartları dahilindedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti daima ön planda tutmak, sunulan mal ve hizmetlerin kalitesinin her zaman aynı standart ölçü ve özellikte olmasına çalışmak.